Nasıl Sipariş Verebilirim

1)Macroonline, İstanbul ili dahilinde belirlenen semtlerde hizmet vermektedir. Sipariş verebilmek için öncelikle siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz semti belirlemelisiniz. Macroonline'da Online Stok Sistemi kullanıldığı için yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.
2)Macroonline reyonları arasında dolaşarak sipariş etmek istediğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. İsterseniz ilgilendiğiniz ürünlere"Arama","Eski Siparişlerim"veya"Favori Ürünlerim"fonksiyonları ile de erişebilirsiniz.
3)İlgilendiğiniz ürünleri istediğiniz miktarlarda sepetinize ekleyerek alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz. Adet'li satılan ürünlerde (deterjan gibi) istediğiniz adet miktarını, Kg'lı satılan ürünlerde (meyve,sebze gibi) istediğiniz gramajı (400 gr için 0.4 kg şeklinde) belirterek ürünlerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.
4)Sipariş etmek istediğiniz ürünleri tamamlayınca ekranınızın sağ tarafındaki"Alışveriş Sepetim"bölümündeki"Sepeti Görüntüle"tuşu size alışveriş sepetinizin detaylarının görüntülendiği sayfamıza yönlendirecektir. Bu sayfada tüm listenizi görüntüleyebilir, ürün miktarlarında güncelleme yapabilirsiniz.
5)Siparişinizi tamamlamak için"Siparişi Bitir"tuşuna basmalısınız. Karşınıza gelecek üyelik sayfasında üye girişi yapabilir veya yeni üye olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik oluşturmanız, siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmamanızı ve size özel düzenlenecek kampanya ve avantajlardan faydalanmanızı sağlayacaktır.
6)"Teslimat Bilgileri"sayfasında siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizin, teslimat günü ve saat aralığının ve varsa özel notunuzun girişini yapabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili"kıyma 2 kere çekilsin","karpuz orta boy olsun","evde bulunamazsan sipariş karşı komşuma bırakılabilir"gibi her tür bilgiyi"özel not"alanına ekleyebilirsiniz.
7)"Ödeme Seçenekleri"sayfasında tercih ettiğinizi ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz online kredi kartı ile isterseniz teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
8)Macroonline reyonları arasında dolaşarak sipariş etmek istediğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. İsterseniz ilgilendiğiniz ürünlere"Arama","Eski Siparişlerim"veya"Favori Ürünlerim"fonksiyonları ile de erişebilirsiniz.
9)Sipariş sonlandırma sayfasının açılması siparişinizin sorunsuz tamamlandığını ve sipariş numaranızı göstermektedir.
10)Macroonline profesyonel sipariş hazırlama ve dağıtım ekibimiz sipariş ettiğiniz ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak adresinize teslim etmek üzere sürekli eğitim almaktadır. Fikirleriniz ve önerileriniz bizim için değerlidir, her tür önerinizi bizimle paylaşmak için lütfen tıklayınız.
Sözleşmeler
6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerine istinaden, siparişinizi sonlandırmadan önce Macrocenter Sipariş Ödeme Sayfası’nda çıkan Mesafeli Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ ni okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Onayladığınız Mesafeli Satış Sözleşmesi, siparişinizi sonlandırdığınızda kayıtlı e-posta adresiniz aracılığıyla tarafınıza ulaşan Sipariş Onay mailinde yer almaktadır. Bu Sipariş Onay maili üzerinden daha sonra da ilgili siparişe ait Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ulaşabilirsiniz. Sözleşmeler Migros tarafından 6 ay süre ile saklanmaktadır.

Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM